Orlando Logo

Služby

Marketing - MG Prime

Marketing

Vo svete obchodu je vzorec na dosiahnutie úspechu veľmi jednoduchý. Podnikáme predsa preto, aby sme zarábali. Na to ale potrebujeme, aby iní o nás vedeli a dospeli k rozhodnutiu nakupovať u nás, obchodovať s nami.
Public relations - MG Prime

Public relations

Dobré meno je najväčší kapitál. Neprichádza samo a ak si ho aj vybudujete, nikde nie je napísané, že oň nemôžete prísť. Môžete však urobiť veľa pre jeho profiláciu, stabilitu a podporu.
Firemné vzdelávanie - MG Prime

Firemné vzdelávanie

Ten, kto vníma vzdelávanie zamestnancov ako vyhodené peniaze, veľmi sa mýli. Pretože každý tím je len tak silný, ako jeho najslabší článok. Postarajte sa o to, aby vaši ľudia vedeli, rozumeli, boli motivovaní, správne komunikovali, boli oboznámení s dôležitými faktami.
Mediácia - MG Prime

Mediácia

Mediácia je moderná a vo väčšine vyspelých európskych krajín etablovaná forma riešenia pracovných sporov a konfliktov. Služby profesionálnych mediátorov sa využívajú nielen na prečistenie pracovného ovzdušia.
Firemné podujatia - MG Prime

Firemné podujatia

Kto by nemal rád firemné večierky, či už vianočné posedenia, športové podujatia, alebo príjemné spoločenské akcie pri príležitosti výročia firmy.
Macaroons

Eventy

Robíme kompletné zabezpečenie akcie na kľúč, čo predstavuje aj výber priestoru a jeho vybavenie, komplet výzdoba a catering. Súčastne zabezpečíme moderovanie akcie, kultúrny program, ozvučenie, fotografa, prípadne módnu prehliadku. Pri eventoch je dôležitý ako výzor celej akcie, tak aj Váš samotný. Prípadne modeliek, preto vieme zabezpečiť aj úpravu vizáže.